Thời gian
Trận đấu
CRC Primera DivisionCRC Primera Division
arrow.png

09:00 - 02/21

Alajuelense
Alajuelense
Perez Zeledon
Perez Zeledon
GIAO HỮU CLBGIAO HỮU CLB
arrow.png

09:00 - 02/21

Belgrano Berrotaran
Belgrano Berrotaran
Lautaro Roncedo
Lautaro Roncedo
MEX Liga MXMEX Liga MX
arrow.png

10:00 - 02/21

Necaxa
Necaxa
Chivas Guadalajara
Chivas Guadalajara
CONCACAF Champions LeagueCONCACAF Champions League
arrow.png

10:00 - 02/21

Deportivo Saprissa
Deportivo Saprissa
Philadelphia Union
Philadelphia Union
MEX Ascenso MXMEX Ascenso MX
arrow.png

10:05 - 02/21

Correcaminos UAT
Correcaminos UAT
Monarcas Morelia
Monarcas Morelia
CNCF GWCCNCF GWC
arrow.png

10:15 - 02/21

USA(w)
USA(w)
Dominican Republic (w)
Dominican Republic (w)
IND Sikkim S-LeagueIND Sikkim S-League
arrow.png

14:30 - 02/21

Singling Sporting Club
Singling Sporting Club
Roaring Leopard FC
Roaring Leopard FC

14:30 - 02/21

Thunderbolt North United
Thunderbolt North United
Sikkim Dragons
Sikkim Dragons
VIE U19 ChampionshipVIE U19 Championship
arrow.png

15:00 - 02/21

PVF-CAND U19
PVF-CAND U19
Huda Hue U19
Huda Hue U19

16:00 - 02/21

Becamex Binh Duong U19
Becamex Binh Duong U19
Dong Thap U19
Dong Thap U19
AFC champions league  AFC champions league
arrow.png

16:00 - 02/21

Ventforet Kofu
Ventforet Kofu
Ulsan HD FC
Ulsan HD FC

18:00 - 02/21

Yokohama Marinos
Yokohama Marinos
Bangkok United FC
Bangkok United FC
CRO U19CRO U19
arrow.png

16:00 - 02/21

Hajduk Split U19
Hajduk Split U19
Slaven Belupo U19
Slaven Belupo U19

16:00 - 02/21

Kustosija U19
Kustosija U19
NK Istra 1961 U19
NK Istra 1961 U19

17:00 - 02/21

HNK Sibenik U19
HNK Sibenik U19
Dinamo Zagreb U19
Dinamo Zagreb U19

19:30 - 02/21

Rijeka U19
Rijeka U19
HNK Gorica U19
HNK Gorica U19
TUR U19 A2TUR U19 A2
arrow.png

16:00 - 02/21

Fatih Karagumruk U19
Fatih Karagumruk U19
Pendikspor U19
Pendikspor U19

16:00 - 02/21

Caykur Rizespor U19
Caykur Rizespor U19
Sakaryaspor U19
Sakaryaspor U19

17:00 - 02/21

Fenerbahce U19
Fenerbahce U19
Samsunspor U19
Samsunspor U19
Rural Football Super LeagueRural Football Super League
arrow.png

17:00 - 02/21

Bainai Village Football Team
Bainai Village Football Team
Li Zi Yuan Village Football Team
Li Zi Yuan Village Football Team

19:00 - 02/21

Xinglong Village Football Team
Xinglong Village Football Team
Liaoli Village Football Team
Liaoli Village Football Team
AZE First DivisionAZE First Division
arrow.png

17:00 - 02/21

FK MOIK Baku
FK MOIK Baku
Qaradag Lokbatan
Qaradag Lokbatan

18:00 - 02/21

Karvan Evlakh
Karvan Evlakh
Araz Saatli
Araz Saatli
UEFA European U17 Women's ChampionshipUEFA European U17 Women's Championship
arrow.png

17:00 - 02/21

Malta U17(w)
Malta U17(w)
Northern Ireland (w) U17
Northern Ireland (w) U17

18:00 - 02/21

Finland U17(w)
Finland U17(w)
Kosovo U17(w)
Kosovo U17(w)
AUS QLD Women's LeagueAUS QLD Women's League
arrow.png

17:30 - 02/21

Sunshine Coast Wanderers(w)
Sunshine Coast Wanderers(w)
Peninsula Power (w)
Peninsula Power (w)
ISR Alef LeagueISR Alef League
arrow.png

18:00 - 02/21

Shimshon Tel Aviv
Shimshon Tel Aviv
Hapoel Bnei Lod
Hapoel Bnei Lod
BI Premier LeagueBI Premier League
arrow.png

18:00 - 02/21

LLB Academic
LLB Academic
Musongati FC
Musongati FC
IRN Pro LeagueIRN Pro League
arrow.png

18:00 - 02/21

Gol Gohar FC
Gol Gohar FC
Peykan
Peykan

18:30 - 02/21

Persepolis
Persepolis
Tractor S.C.
Tractor S.C.

19:30 - 02/21

Esteghlal Khuzestan
Esteghlal Khuzestan
Aluminium Arak
Aluminium Arak
KH CupKH Cup
arrow.png

18:00 - 02/21

Visakha FC
Visakha FC
Prey Veng
Prey Veng

18:00 - 02/21

Svay Rieng FC
Svay Rieng FC
Nagaworld FC
Nagaworld FC

18:00 - 02/21

ISI Dangkor Senchey FC
ISI Dangkor Senchey FC
Boeung Ket Angkor
Boeung Ket Angkor
IRN Azadegan LeagueIRN Azadegan League
arrow.png

18:15 - 02/21

Ario Eslamshahr
Ario Eslamshahr
Naft Masjed Soleyman FC
Naft Masjed Soleyman FC

18:15 - 02/21

Shahrdari Astara
Shahrdari Astara
Pars Jonoubi Jam
Pars Jonoubi Jam

18:15 - 02/21

Darya Babol
Darya Babol
Naft Gachsaran
Naft Gachsaran

18:15 - 02/21

Mes Kerman
Mes Kerman
Khooshe Talaee Sana Saveh
Khooshe Talaee Sana Saveh

18:45 - 02/21

Shahin Bandar Anzali
Shahin Bandar Anzali
Shahr Raz FC
Shahr Raz FC
IRN Division 2IRN Division 2
arrow.png

18:30 - 02/21

Sepidrood Rasht
Sepidrood Rasht
Kian Sam Babol
Kian Sam Babol

18:30 - 02/21

Shohada Babolsar
Shohada Babolsar
Chooka Talesh
Chooka Talesh

18:30 - 02/21

Shohada Razakan
Shohada Razakan
Pas
Pas

18:30 - 02/21

Niroye Zamini
Niroye Zamini
Ayos Spor
Ayos Spor

19:00 - 02/21

Shahrdari Mahshahr
Shahrdari Mahshahr
Shahrdari Bandar Abbas
Shahrdari Bandar Abbas
CHN HK Elite CupCHN HK Elite Cup
arrow.png

19:00 - 02/21

North District FC
North District FC
Kitchee
Kitchee
ISR Youth CupISR Youth Cup
arrow.png

19:00 - 02/21

Maccabi Ein Mahal Jamal U19
Maccabi Ein Mahal Jamal U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19

19:30 - 02/21

Hapoel Kfar Saba U19
Hapoel Kfar Saba U19
Hapoel Ramat Gan U19
Hapoel Ramat Gan U19
ALB Division 1ALB Division 1
arrow.png

19:30 - 02/21

Kastrioti Kruje
Kastrioti Kruje
KS Bylis
KS Bylis
ALB CupALB Cup
arrow.png

19:30 - 02/21

Erzeni
Erzeni
Vllaznia Shkoder
Vllaznia Shkoder

19:30 - 02/21

KF Laci
KF Laci
Egnatia
Egnatia